Reference

U paní Svobodové jsem si objednala umytí oken, parapetů a radiátorů + umytí koupelny. Výsledek je naprosto perfektní, mohu jen vřele doporučit. Na práci je vidět ruka profesionála i profi čistících přípravků. Děkuji za profesionálně odvedenou práci.

Klára K.

S úklidem jsem byla velmi spokojená a těším se na další spolupráci.

Horáčková M- STAV s.r.o.

Děkujeme za kvalitu, ochotu i rychlost s jakou jste nám pomohli uklidit po výměně oken v Krajské redakci České televize. Bezvadná spolupráce.

Petr Havrda produkce RZ ČT

Spolehlivé a profesionální úklidové služby na vysoké úrovni. Těším se na další spolupráci a všem doporučuji.

Eva Tichá
Pardubice 8.12.2012

Děkuji za výborně umytá okna v našem bytě. Práce byla provedena rychle a profesionálně. Tuto firmu všem vřele doporučuji.

Markéta Cymorková
Pardubice 20.10.2012

Dobrý den paní Svobodová, rádá bych Vám tímto poděkovala za Vaše služby, které Vaše firma provedla v naší školce, a to mytí oken po jejich výměně, mytí dveří a radiátorů. Byly jsme velice spokojeni a oceňujeme, že jste byli kdykoli k dispozici, jelikož výměna oken probíhala na etepy a Vy jste přijeli vždy , když jsme to protřebovali. Na setkáni s ředitelky mateřských škol, které se koná v říjnu, budu Vaši firmu vřele doporučovat, a to jak za precizně odvedenou práci, tak i za příznivou cenu.

Fišerová Šárka
ředitelka školy 20.9.2012

Uděluji jedno hodně dobré a zasloužené hodnocení za mytí oken po stavebních úpravách a malování v našem rodinném domě. Obzvlášť za umytí žaluzií, ty jsou jako nové. Ještě jednou velké díky a všem tuto firmu mohu jen a jen vřele doporučit.

V. Novotná
Staré Hradiště 17.8.2012

Se službami úklidové firmy Home Luxury jsme velmi spokojeni. Pracují rychle, spolehlivě a jsou schopni přizpůsobit vždy našim požadavkům.

Rodina Musilova
Mikulovice 27.7.2012

Jsme spokojeni s Vašimi službami, vše funguje jak má. Děkujeme.

Rodina Dohnalova
Slatiňany 27.7.2012

Děkuji za umytí oken, rychlost a ochotu pomáhat starším lidem. Využila jsem opakovaně i vašich služeb nákupu i doprovod k lékaři. Jsem ráda, že tu je někdo, kdo pomáhá lidem jako já, co na tom nejsou zdravotně tak dobře. DOPORUČUJI!!

Matoušková B.
Závodu Míru 23.7.2012

Dobrý den, děkujeme Vám za kompletní úklid našeho domu po malování. Přijet domů z dovolené a mít doma uklizeno, umytá okna a nemuset hned lítat s hadrem je snad sen každé ženy. Já i manžel jsme velmi spokojeni a určitě do budoucna využijeme Vašich služeb.

Irena P.
Dříteč 12.7.2012

Chtěl bych poděkovat za rychlost a kvalitu s jakou jste provedli kompletní úklid mého domu před rodinnou oslavou. Výsledek byl bezvadný. Mohu potvrdit, že si můžete připsat dalšího spokojeného zákazníka a těším se na další spolupráci.

Petr
Dašice-Pardubice 21.6.2012

Rychlý kontakt

Veronika Svobodová

Lípa u Havlíčkova Brodu 252
582 57, Havlíčkův Brod

E-mail: home.luxury@email.cz

Telefon: +420 774 813 220

Provozovna:
Grusova 413
530 09 Pardubice